Ali Koç Yeni Kavganın Fitilini Ateşledi!

Ezeli rakip Fenerbahçe ve Galatasaray arasındaki rekabet kızıştı. İki takımın yetkililerinin son dönemde yaptığı açıklamalar gerilimi iyice artırırken kavganın fitilini ateşleyecek son açıklama Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan geldi.

Bir dernek açılışında Galatasaray’ı eleştiren Ali Koç, “Şampiyon yapılmaya alıştırılmış bir takımla yarışıyoruz” dedi.

“ŞAMPİYON YAPILMAYA ALIŞTIRILMIŞ TAKIM”

Koç’un açıklamaları şöyle:

“3 Temmuz’dan bu zamana kadar yaşadıklarımızı sportif sebeplerle açıklayamazsınız. 10 senedir yaşadıklarımızı kimse sportif sebeplerle açıklayamaz. Bu sene bir rakibimizle yarışıyoruz. Şampiyon yapılmaya alıştırılmış bir takımla yarışıyoruz. Bir hakem geçen gün televizyonda anlatıyor. 1997 yılında Beşiktaş lider. Son dakikada gülünç bir penaltı çalınıyor.

Hangi kulüp eski futbolcularını başka kulübe verdiği zaman bu kadar spekülasyon oluyor. Bizim eski sporcularımız daha canla başla oynuyor bize karşı. Bir başkan

“BİR KERE ŞAMPİYON OLURSAK ARKASI GELECEK”

“Zamanlar kişiler değişiyor ama Fenerbahçe’nin hedef olması değişmiyor. Onun için tarihte görülmemiş bir kenetlenmeyi göstermemiz gerekiyor. İsmail Hoca ve futbolcuları tarihimizde görülmedik bir puan topladık. Bir beraberlik oldu hocaya, futbolculara, bize saldırılar oldu. İnanın bindiğimiz dalı kesiyoruz. Ama bir kere şampiyon olursak inanın arkası gelecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x