Eleştirilerin Hedefi Olan A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz’un Yerine Gelecek İsim Belli mi Oldu?

A Milli Takım, EURO 2024 Elemeler D Grubu ikinci maçında Hırvatistan karşılaşmasından 2-0 mağlup ayrıldı. Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz maçın ardından eleştirilerin odağı oldu. Alman teknik adamın yerine yerli bir hoca getirileceği iddiası ise kısa sürede büyüdü. İddialara göre, Stefan Kuntz’un görevine son verilecek ve yerine geçecek isim de belli oldu.

Türkiye, 28 Mart akşamı UEFA 2024 Avrupa Şampiyonası (EURO 2024) Elemeleri D Grubu ikinci maçında sahasında Hırvatistan’ı konuk etti.

Bursa Büyükşehir Belediye Stadı’nda oynanan karşılaşmanın ilk dakikalarında A Milliler öne çıksa da performanslarını maç boyu gösteremediler.

Türkiye, Hırvatistan karşısında 2-0’lık mağlubiyet aldı. 3 puanı bulunan A Milli Takımımız gruptaki ilk yenilgisini alarak 3. sıraya geriledi.

Tüm futbolseverleri ekranlara kilitleyen karşılaşmanın ardından gözler Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz’a çevirildi.

Maçta aldığı kararlarla tartışma yaratan Stefan Kuntz’un oynattığı futbol da yoğun şekilde eleştirildi. Maçın son dakikalarında tribünlerden Teknik Direktör Stefan Kuntz için istifa çağrıları yükseldi.

Sabah’ın iddialarına göre, Alman teknik adam Kuntz A Milli Takım ile yolları ayırıyor. Ortaya atılan iddialara göre, Stefan Kuntz’un yerine kimin geleceği de belli oldu.

Türk teknik direktör ile yola devam edileceği konuşulan Milli Takımın başına Sergen Yalçın’ın geleceği iddiaları ise gündem oldu.

Ünlü teknik direktör Sergen Yalçın son olarak Beşiktaş’ı çalıştırmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir