Binance’deki Bu Altcoin Önemli Bir Ortaklık Duyurdu!

Binance listeli kilit bir altcoin projesi, piyasadaki NFT koleksiyonlarını doğrulamak için yeni işbirliğini duyurdu. Fiyat haber esnasında çift haneli yükseliyor.

Public Pressure, ‘doğrulanmış kimlik’ için bu altcoin ile çalışıyor

Müzik endüstrisinde bir Web3 medya öncüsü olan Public Pressure, SXSW festivalinde, NFT koleksiyonlarını doğrulamak ve Public Pressure Marketplace’te oturum açmak için KILT Protocol (KILT) ile işbirliği yaptığını duyurdu.

Public Pressure, Marketplace koleksiyonlarındaki müzik NFT’leri için “doğrulanmış” kimlik bilgilerini yayınlamayı planlıyor. Bu özellik, sanatçıların veya plak şirketlerinin orijinallik sertifikaları eklemesine ve DJ’lerin belirli bir şarkının çalma listelerinin bir parçası olduğunu herkese açık bir şekilde göstermesine yardımcı olacak. Bu ek şeffaflık ve sahteciliğe karşı koruma katmanı, NFT teknolojisine de değer katabilir.

KILT fiyatı çift haneli yükseliyor

KILT fiyatı ortak haberinin ortaya çıktığı saatlerde çift haneli yükseliyor. Bu ralli KILT tokene özel değildi. BTC ve ETH dahil tüm kripto piyasası benzer oranlarda yeşilde işlem görüyor.

KILT Protocol (KILT), dijital kimlik ve veri egemenliği etrafında yeni iş fırsatları, pazar yerleri ve gelir akışları sağlar. Binance’de listelenen KILT token, şu anda piyasa değerine göre 625.sırada konumlanıyor. Kriptokoin.com olarak 2021 sonlarında MEXC Global’de listelendikten sonra %900 değer kazandığını aktarmıştık.

Neden KILT Protocol?

Web3 medya şirketi Public Pressure, kullanıcıların KILT’nin SocialKYC hizmeti tarafından doğrulanan e-posta kimlik bilgilerini kullanarak platformlarına giriş yapmalarına olanak tanıyor. Bu kimlik bilgileri, cihazında kullanıcının kontrolü altında kalacak ve merkezi veri depolama ihtiyacını azaltacak.

KILT, işletmeler ve tüketiciler için güvenli, pratik kimlik çözümleri sağlayan Polkadot üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir parachain’dir. Public Pressure kullanıcıları, herhangi bir Blockchain’de birden çok dijital varlık türünü tanımlayan KILT’nin AssetDID çerçevesini kullanarak, genel kimlik bilgilerini herhangi bir akıllı sözleşmedeki herhangi bir NFT’ye bağlayabilir ve sanatçılar, alıcılar ve satıcılar – herkes, KILT üzerinde saklanan bu genel kimlik bilgilerini okuyabilir.

KILT Protocol’ün kurucusu Ingo Rübe, “SXSW teknoloji ve müzik festivali, NFT kimlik bilgilerinin bir sonraki aşamasını duyurmak için mükemmel bir ortam” dedi. Public Pressure Başkanı Sergio Mottola şunları ekledi:

KILT ile ortaklık yaparak, müzik NFT’lerine sahteciliğe karşı ekstra bir şeffaflık ve koruma katmanı getiriyoruz. Ek olarak, ekosistemdeki diğer projelerin teknolojisini entegre ederek, Polkadot’un birlikte çalışabilirlik açısından açık ara en iyi ekosistem olduğunu da kanıtlıyoruz. Bu işbirliğinin başarısı, son kullanıcıya ekstra değer katıyor.

Public Pressure hakkında

Public Pressure, ilk olarak 2015 yılında, gelişmekte olan sanatçılara ve plak şirketlerine ses vermeye adanmış bir çevrimiçi topluluk ve dergi olarak başlatıldı. Şimdi, merkezi Londra’da bulunan ve dünyanın dört bir yanında ofisleri bulunan bir Web3 medya şirketidir. Public Pressure, incelenen altı proof-of-stake (POS) ağları arasında yılda en düşük toplam elektrik tüketimine ve karbon emisyonuna sahip olan ve müziğin Web3’e geçişini desteklemek için tasarlanan Polkadot üzerine kuruludur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir